Galeria Zaproszeń - Zaproszenia Ślubne, Zaproszenia na Ślub, Zaproszenia Łódź | ROMANCE
91
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-91,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

ROMANCE

SPRING, OH IT’S YOU! – różane zaproszenie w niezwykłej kompozycji! Bogata gama kolorystyczna przeplata wszystkie odcienie tych szlachetnych kwiatów. Znakomitym zwieńczeniem jest soczysta fuksja, która otula zestaw nie tylko sznureczkiem

Zaproszenie składa się z trzech kart (zaproszenie + informacja o weselu + RSVP) wykonanych z papieru charakteryzującego się tłoczeniem powierzchni przypominającym filc. Spośród wszystkich papierów ekologicznych wyróżnia się specyficznymi wtrąceniami włoskowatymi. Nadają one wyjątkowego, ekologicznego charakteru! Jest to nowatorstwo na rynku poligraficznym i zachwyci najbardziej wymagającego Klienta!

II karta jest dwustronna – tylną częścią jest papier o gramaturze 250 w kolorze soczystej fuksji!

FORMAT: 11,5cmx16,6cm (okładka), 10,5cmx14,9cm (II karta), 10,5cmx14,9cm (III karta)

RODZAJ PAPIERU: I karta – podstawa – papier ekologiczny z tłoczeniem filcowym 220gr., okładka – papier wizytówkowy 250gr. (kolor – soczysta fuksja), II karta – papier ekologiczny z tłoczeniem filcowym 220gr., III karta – papier ekologiczny z tłoczeniem filcowym 220gr.

CHARAKTERYSTYKA PAPIERU: pyłki, wtrącenia, niteczki zawarte w gramaturze papieru (papier tłoczony)

NADRUK: według podanych wzorów bądź wedle życzenia Klienta

KOPERTA: biała – w cenie zaproszenia

TREŚĆ: proponowany przez nas wzór bądź własna propozycja

FONT: wybrany z naszej bazy

PERSONALIZACJA: w cenie zaproszenia

MINIMALNA ILOŚĆ ZAMÓWIENIA: 20szt.

DODATKI: sznureczek lniany w kolorze bordo

ZŁOŻENIE: zaproszenia otrzymują Państwo w postaci złożonej, do samodzielnego przewiązania sznureczkiem

UWAGI: możliwa edycja wzoru (zmiana/modyfikacja grafiki, tekstu, fontów, rozmiaru, ilości kart, dodatków itp.)

Do każdego wzoru zaproszenia wykonujemy pełen pakiet dodatków ślubnych (zawieszki, winietki, menu, karteczki na stół, plany stołów itp.)

Cena: 6,99zł

 

Zestaw zawiera: zaproszenie, karta – informacja o weselu/RSVP, koperta biała, personalizacja, sznurek lniany

 

Opcje dodatkowe: dodatkowa karta – 1,20zł/szt., mapka – 1,50zł/szt., projekt mapki – 45zł, etui z kalki – 1,80zł/szt., koperta ekologiczna (brązowo-szara), koperta ekologiczna (kolorowa) – 1,50zł/szt., koperta z kalki – 1,80zł/szt., wklejka z grafiką do koperty – 2,50zł/szt.

PERSONALIZACJA KOPERTY: okrągła naklejka z dostosowaną do projektu grafiką (zamykająca kopertę) – 49zł/całość, prostokątna, podłużna naklejka z personalizacją i dostosowaną do projektu grafiką – 1,50zł/szt., naklejka z dostosowaną do projektu grafiką/inicjałami Pary Młodej/logo – 1,50zł/szt.

 

Pieczęć z laku – 2zł/szt., tasiemka szyfonowa – 2,50zł/szt., tasiemka z prawdziwego jedwabiu – 7-8zł/szt.