Galeria Zaproszeń - Zaproszenia Ślubne, Zaproszenia na Ślub, Zaproszenia Łódź | THE ALLEGORY
3971
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3971,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

THE ALLEGORY

THE ALLEGORY to pełna wdzięku kompozycja graficzna łącząca akwarele i delikatne, pąsowe róże. Pastelowe kolory i zieleń liści przenoszą nas bezpośrednio w świat kwitnących ogrodów!

 

Zaproszenie składa się z dwóch kart (okładka + zaproszenie) uzupełnione o winogronową kopertę ozdobioną kwiatową wklejką. Do kolekcji tej użyliśmy ekologicznego, niepowlekanego papieru barwionego w masie z dodatkiem pozostałości z winogron. Stanowi on ok. 15% składu surowcowego danego papieru. Dzięki temu znacząco wpływa na jego charakterystyczną strukturę i wygląd. Unikalny kolor winogron zapewnia niepowtarzalny odbiór zaproszeń!
FORMAT: 11,5cmx16,6cm (okładka), 11,5cmx16,6cm (zaproszenie)
GRAMATURA: 225gr (karta główna), 250gr (zaproszenie)
KOLOR PAPIERU: biały/winogrono
RODZAJ PAPIERU: papier ekologiczny z tłoczeniem filcowym, papier ekologiczny z dodatkiem z pozostałości z winogron
CHARAKTERYSTYKA PAPIERU: pyłki, wtrącenia, niteczki zawarte w gramaturze papieru (papier tłoczony)
NADRUK: według podanego wzoru bądź wedle życzenia Klienta
KOPERTA: koperta ekologiczna z dodatkiem z pozostałości z winogron wraz z graficzną wklejką
TREŚĆ: proponowany przez nas wzór bądź własna propozycja
FONT: wybrany z naszej bazy
PERSONALIZACJA: w cenie zaproszenia
MINIMALNA ILOŚĆ ZAMÓWIENIA: 20szt.
UWAGI: możliwa edycja zaproszenia (zmiana/modyfikacja grafiki, tekstu, fontów, ilości kart, dodatków itp.)
Do każdego wzoru zaproszenia wykonujemy pełen pakiet dodatków ślubnych (zawieszki, winietki, menu, karteczki na stół, plany stołów itp.)
Cena: 8,99zł

 

Zestaw zawiera: okładka, zaproszenie, koperta ekologiczna z dodatkiem z pozostałości z winogron wraz z graficzną wklejką, personalizacja

 

Opcje dodatkowe: dodatkowa karta (np. RSVP) – 1,50zł/szt., mapka – 1,50zł/szt., projekt mapki – 45zł, etui z kalki – 1,80zł/szt., koperta z kalki – 1,80zł/szt., koperta wykonana z papieru, z którego jest zaproszenie – 1,60zł/szt., ręcznie wykonana koperta z akwarelowym tłem – 2,50zł/szt.

 

PERSONALIZACJA KOPERTY: okrągła naklejka z dostosowaną do projektu grafiką (zamykająca kopertę) – 49zł/całość, prostokątna, podłużna naklejka z personalizacją i dostosowaną do projektu grafiką – 1,50zł/szt., naklejka z dostosowaną do projektu grafiką/inicjałami Pary Młodej/logo – 1,50zł/szt.

 

Pieczęć z laku – 2,50zł/szt., tasiemka szyfonowa – 2,50zł/szt., tasiemka z prawdziwego jedwabiu – ok. 9zł/szt.