Galeria Zaproszeń - Zaproszenia Ślubne, Zaproszenia na Ślub, Zaproszenia Łódź | THE FIRST HAZY MORNINGS
4156
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4156,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

THE FIRST HAZY MORNINGS

THE FIRST HAZY MORNINGS – jasne pastelowe kolory w zderzeniu z mglistymi barwami poranka uwypuklają delikatny zgaszony błękit, który stał się motywem przewodnim kolekcji. Akwarelowe liście i winogrona czy zielona szałwia w połączeniu z przepiękną kaligrafią i ołówkowymi szkicami o szorstkich krawędziach tworzą projekt, który odnajduje się w najnowszym nurcie artystycznym.

 

Zaproszenie jednokartkowe, składane wykonane z najwyższej klasy papieru fakturowanego (akwarelowego) stylizowanego na papier czerpany. W zestawie otrzymują Państwo kopertę barwioną w masie w kolorze zgaszonego granatu. Alternatywą jest koperta ręcznie składana z akwarelową, rozmytą grafiką.
FORMAT: 11,5cmx16,6cm (format złożony), 23cmx16,6cm (format rozłożony)
RODZAJ PAPIERU: papier akwarelowy
GRAMATURA: 250gr.
NADRUK: według podanego wzoru bądź wedle życzenia Klienta
KOPERTA: zgaszony granat – barwiona w masie
TREŚĆ: proponowany przez nas wzór bądź własna propozycja
FONT: wybrany z naszej bazy
PERSONALIZACJA: w cenie zaproszenia
MINIMALNA ILOŚĆ ZAMÓWIENIA: 20szt.
UWAGI: możliwa edycja zaproszenia (zmiana/modyfikacja grafiki, tekstu, fontów, ilości kart, dodatków itp.)
Do każdego wzoru zaproszenia wykonujemy pełen pakiet dodatków ślubnych (zawieszki, winietki, menu, karteczki na stół, plany stołów itp.)
Cena: 8,99zł

 

Zestaw zawiera: zaproszenie, koperta barwiona w masie, personalizacja

 

Opcje dodatkowe: dodatkowa karta – 1,50zł/szt., mapka – 1,50zł/szt., projekt mapki – 45zł, etui z kalki – 1,80zł/szt., koperta z kalki – 1,80zł/szt., ręcznie wykonana koperta z akwarelowym tłem – 2,50zł/szt., wklejka do koperty z dopasowaną grafiką – 2,50zł/szt.

 

PERSONALIZACJA KOPERTY: okrągła naklejka z dostosowaną do projektu grafiką (zamykająca kopertę) – 49zł/całość, prostokątna, podłużna naklejka z personalizacją i dostosowaną do projektu grafiką – 1,50zł/szt., naklejka z dostosowaną do projektu grafiką/inicjałami Pary Młodej/logo – 1,50zł/szt.

 

Pieczęć z laku – 2,5zł/szt., tasiemka szyfonowa – 2,50zł/szt., tasiemka z prawdziwego jedwabiu – ok. 9zł/szt.