Galeria Zaproszeń - Zaproszenia Ślubne, Zaproszenia na Ślub, Zaproszenia Łódź | THE HAPPIEST DAY
4153
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4153,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

THE HAPPIEST DAY

THE HAPPIEST DAY to inspiracja letnimi ślubami, gdzie estetyka staje się bardziej lekka, romantyczna i marzycielska! Róże ogrodowe w połączeniu z pudrowymi akwarelami sprawiają, że zaproszenia nabierają subtelnego wyglądu i idealnie wtapiają się w motyw przewodni Waszego najszczęśliwszego dnia w życiu!

 

Zaproszenie jednokartkowe, składane wykonane z najwyższej klasy papieru fakturowanego o gramaturze 220. Zapakowane jest w ręcznie tworzoną kopertę z grafiką idealnie uzupełniającą motyw na zaproszeniu. Alternatywą jest koperta biała, w której umieściliśmy różaną wklejkę.
FORMAT: 11,5cmx16,6cm (format złożony), 23cmx16,6cm (format rozłożony)
RODZAJ PAPIERU: papier fakturowany (ekologiczny) z tłoczeniem filcowym
NADRUK: według podanego wzoru bądź wedle życzenia Klienta
KOLOR PAPIERU: biały
CHARAKTERYSTYKA PAPIERU: pyłki, wtrącenia, niteczki zawarte w gramaturze papieru (papier tłoczony)
NADRUK: według podanego wzoru bądź wedle życzenia Klienta
KOPERTA: ręcznie składana koperta (z akwarelową grafiką idealnie dopasowaną do całości) bądź koperta zwykła biała z różaną wklejką
TREŚĆ: proponowany przez nas wzór bądź własna propozycja
FONT: wybrany z naszej bazy
PERSONALIZACJA: w cenie zaproszenia
MINIMALNA ILOŚĆ ZAMÓWIENIA: 20szt.
UWAGI: możliwa edycja zaproszenia (zmiana/modyfikacja grafiki, tekstu, fontów, ilości kart, dodatków itp.)
Do każdego wzoru zaproszenia wykonujemy pełen pakiet dodatków ślubnych (zawieszki, winietki, menu, karteczki na stół, plany stołów itp.)
Cena: 8,99zł
 
Zestaw zawiera: zaproszenie, ręcznie wykonana koperta z akwarelowym grafiką bądź koperta biała zwykła z różaną wklejką, personalizacja
 
Opcje dodatkowe: dodatkowa karta – 1,50zł/szt., mapka – 1,50zł/szt., projekt mapki – 45zł, koperta z kalki – 1,80zł/szt., koperta wykonana z papieru, z którego jest zaproszenie – 1,60zł/szt.

 

PERSONALIZACJA KOPERTY: okrągła naklejka z dostosowaną do projektu grafiką (zamykająca kopertę) – 49zł/całość, prostokątna, podłużna naklejka z personalizacją i dostosowaną do projektu grafiką – 1,50zł/szt., naklejka z dostosowaną do projektu grafiką/inicjałami Pary Młodej/logo – 1,50zł/szt.

 

Pieczęć z laku – 2,50zł/szt., tasiemka szyfonowa – 2,50zł/szt., tasiemka z prawdziwego jedwabiu – ok. 9zł/szt.