Galeria Zaproszeń - Zaproszenia Ślubne, Zaproszenia na Ślub, Zaproszenia Łódź | THE PASTEL ROSES
3314
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3314,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

THE PASTEL ROSES

THE PASTEL ROSES to subtelna, pastelowa odsłona SECRET GARDEN… Kolekcja przygotowana na indywidualne zamówienie naszych Klientów urzekła nas tak bardzo, że nie mogliśmy nie włączyć jej do oferty!

 

Zaproszenie składa się z dwóch dwustronnych kart (okładka + zaproszenie) wykonanych z papieru, charakteryzującego się tłoczeniem powierzchni przypominającym filc. Spośród wszystkich papierów ekologicznych wyróżnia się on specyficznymi wtrąceniami włoskowatymi. Idealnym dopełnieniem jest dopasowana graficznie wklejka do koperty!
FORMAT: 14,9cmx21cm (okładka), 14,9cmx21cm (zaproszenie)
RODZAJ PAPIERU: papier ekologiczny z tłoczeniem filcowym
GRAMATURA: 225gr
KOLOR PAPIERU: biały
CHARAKTERYSTYKA PAPIERU: pyłki, wtrącenia, niteczki zawarte w gramaturze papieru (papier tłoczony)
NADRUK: według podanego wzoru bądź wedle życzenia Klienta
KOPERTA: biała, różowa – w cenie zaproszenia
TREŚĆ: proponowany przez nas wzór bądź własna propozycja
FONT: wybrany z naszej bazy
PERSONALIZACJA: w cenie zaproszenia
MINIMALNA ILOŚĆ ZAMÓWIENIA: 20szt.
UWAGI: możliwa edycja zaproszenia (zmiana/modyfikacja grafiki, tekstu, fontów, ilości kart, dodatków itp.)
Do każdego wzoru zaproszenia wykonujemy pełen pakiet dodatków ślubnych (zawieszki, winietki, menu, karteczki na stół, plany stołów itp.)
Cena: 11,50zł

 

Zestaw zawiera: zaproszenie, koperta biała/różowa, wklejka z grafiką do koperty, sznureczek lniany (jasny), personalizacja

 

Opcje dodatkowe: dodatkowa karta (np. RSVP) – 1,50zł/szt., mapka – 1,50zł/szt., projekt mapki – 45zł, etui z kalki – 2,50zł/szt., koperta z kalki – 2zł/szt., koperta kolorowa – 1,80zł/szt., koperta ekologiczna – 1,80zł/szt.

 

PERSONALIZACJA KOPERTY: okrągła naklejka z dostosowaną do projektu grafiką (zamykająca kopertę) – 49zł/całość, prostokątna, podłużna naklejka z personalizacją i dostosowaną do projektu grafiką – 1,50zł/szt., naklejka z dostosowaną do projektu grafiką/inicjałami Pary Młodej/logo – 1,50zł/szt.

 

Pieczęć z laku – 2,50zł/szt., tasiemka szyfonowa – 2,50zł/szt., tasiemka z prawdziwego jedwabiu – ok. 9zł/szt.