Projekt Indywidualny

Projekt Indywidualny

Proces realizacji
składa się z trzech części

m

ZAMÓWIENIE

zaczynacie od wypełnienia formularza

Jesteśmy zaszczyceni, że zaufaliście nam i powierzyliście zaprojektowanie papeterii idealnej dla Was!

m

Etap projektowy

7 - 10 dni roboczych

Przygotowujemy indywidualny projekt papeterii, mając na celu spełnienie Waszych wizji i pomysłów!

m

Etap realizacji

14 - 18 dni roboczych

Drukujemy, tniemy, uszlachetniamy, składamy, pakujemy i wysyłamy! Z niecierpliwością czekamy na Waszą reakcję i wrażenia.

ZAMÓWIENIE

Zamówienie indywidualne obejmuje jeden projekt zaproszenia ślubnego (wraz z poprawkami). Ilość poprawek jest nieograniczona (zmiana kolorystyki, fontów, poprawki graficzne). W skład indywidualnego projektu wchodzi koperta zwykła i dodatkowa karteczka (np. informacja o weselu/RSVP). W przypadku, gdy nie zdecydujecie się na przedstawiony przez nas projekt – kwota za przygotowanie indywidualnej wizualizacji nie jest zwracana.

FORMULARZ

Warunkiem przystąpienia do realizacji zamówienia indywidualnego jest wypełnienie przez Was formularza zgłoszeniowego i szczegółowy opis wizji, oczekiwań, motywu przewodniego i wszelkich szczegółów niezbędnych do wykonania przez nas Waszych idealnych zaproszeń! Z chęcią obejrzymy zdjęcia, rysunki, inspiracje i kompozycje kwiatowe, które skłoniły Was do wyboru właśnie takiego motywu.

PROJEKT

Do projektowania przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty za przygotowanie projektu indywidualnego. To czas, kiedy wizja i założenia nabierają realnych kształtów. Dopinamy wygląd papeterii, formę, rodzaj papieru, ilość kart, dodatkowych uszlachetnień czy rodzaj koperty. To daje nam podstawę do konkretnej wyceny zaproszenia i ewentualnych opcji dodatkowych. Po ostatecznej akceptacji projektu przesyłamy Wam rozliczenie końcowe obejmujące całokształt zamówienia. Proces realizacji następuje po otrzymaniu całkowitej należności.

KOSZT

Zważywszy na innowacyjność zamówienia, koszt zaproszenia określany jest po ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów i mieści się w przedziale 6,99zł – 25zł - koszt mapki, save the date liczony jest oddzielnie. Podane ceny mają charakter orientacyjny – ostateczną wycenę jesteśmy w stanie przedstawić po ustaleniu wszystkich szczegółów – dodatkowych kopert, kart, wybranych zdobień, uszlachetnień (np. hotstamping) czy przewiązania zaproszenia.

ILOŚĆ

Zamówienia indywidualne realizujemy od ilości 20szt. (dot. zarówno zaproszeń/zawiadomień, jak i dodatków). Wybierając zdobienia/uszlachetnienia – min. ilość 30szt.

PRÓBKA

W przypadku projektu indywidualnego nie przygotowujemy zaproszeń próbnych. Jednak po całkowitej akceptacji projektu i rozliczeniu możemy wysłać do Was wydrukowany prototyp, abyście na własne oczy zobaczyli czy jest dla Was idealny!

DODATKI ŚLUBNE

Zamówienie indywidualne obejmuje projekt wszelkich dodatków ślubnych (np. zamawiają Państwo wizytówki i zawieszki na alkohol – kompleksowy koszt projektu to 99zł). Ilość poprawek jest nieograniczona (zmiana kolorystyki, fontów, poprawki graficzne). Ceny ustalane są indywidualne zważywszy na różnorodność form i produktów. Przy jednoczesnym zamówieniu projektu indywidualnego zaproszeń i dodatków - projekt dodatków otrzymujecie gratis!

Koszt realizacji

projektów indywidualnych

  • Projekt indywidualny zaproszeń
  • 249 do ceny projektu doliczane są koszty realizacji (czyli koszty produkcji zaproszeń)
  • Projekt indywidualny dodatków
  • 99 do ceny projektu doliczane są koszty realizacji (czyli koszty produkcji dodatków)
m

EDYCJA GOTOWEGO WZORU

99 zł
m

PROJEKT MAPKI

99 zł
m

PROJEKT SAVE THE DATE

129 zł

ZDOBIENIA

Pomysłów na zdobienia jest tyle, ile kreatywności w nas! Możemy zaproponować: kaszerowanie 3 papierów - także w różnych kolorach, uszlachetnienie folią soft-touch, hotstamping, czyli złocenie/srebrzenie, biały nadruk, tłoczenia czy odbicie pieczęci z laku.

RODZAJE ZAPROSZEŃ

Zaproszenie składające się z oddzielnych kart, zaproszenie złożone (otwierane), zaproszenie w formie etui, zaproszenie z papieru bawełnianego o wysokiej gramaturze idealne do sztuki letterpress, zaproszenie wykonane z prawdziwego, ręcznie czerpanego papieru.

AKWARELE

Innowacją na zaproszeniu jest ręczny rysunek miejsca Waszego ślubu, kościoła czy sali weselnej. Akwarelowe, pastelowe barwy czy szkic ołówkiem są niepowtarzalne i zachwycą każdego z Waszych Gości. Możemy zobrazować także mapkę przedstawiającą drogę Waszej wspólnej wędrówki do szczęścia. I to wszystko ręcznie malowane!

Instagram

Obserwuj nas