Galeria Zaproszeń - Zaproszenia Ślubne, Zaproszenia na Ślub, Zaproszenia Łódź | REALIZACJA ZAMÓWIENIA
60
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-60,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

1. Po otrzymaniu zamówienia od Państwa wysyłamy formularz z prośbą o informacje niezbędne do rozpoczęcia projektu. Wraz z formularzem otrzymują Państwo zbiór tekstów ślubnych, sentencji oraz zestaw fontów (czcionek). Umożliwiamy także pełną edycję tekstów przygotowanych przez nas.

 

2. Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza, przygotowujemy projekt graficzny zaproszenia oraz wzór spersonalizowanego tekstu do sprawdzenia – weryfikacja ew. literówek, błędów stylistycznych i merytorycznych. Na tym etapie dokonujemy wszelkich zmian sugerując się Państwa uwagami.
Modyfikacje w projekcie ustalamy indywidualnie.
Zmiany, które w znaczący sposób ingerują w gotowy wzór podlegają indywidualnej wycenie.

 

3. Gdy już zaproszenie spełnia Państwa oczekiwania pod względem merytorycznym, graficznym i wizualnym wysyłają Państwo ostateczną akceptację projektu na info@galeriazaproszen.pl. Akceptacja projektu równoznaczna jest z pełną akceptacją tekstu w nim zawartym. W tym momencie nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne błędy, które mogłyby pojawić się na zaproszenia – ich weryfikacja należy do Klienta.

 

4. Po zaakceptowaniu przez Państwa projektu przesyłamy podsumowanie wraz z rozliczeniem zamówienia oraz dane do przelewu. Płatności prosimy dokonywać po ostatecznej akceptacji projektów – NIE ZARAZ PO ZAKUPIE.
Do realizacji zamówienia przystępujemy po ostatecznym potwierdzeniu projektu oraz odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 18-21 dni roboczych (z wyjątkiem weekendów, Świąt, dni ustawowo wolnych od pracy, zaplanowanego urlopu).

Informacje dodatkowe

Podstawą realizacji zamówienia jest prawidłowo wypełniony formularz. Przy tworzeniu projektu zaproszenia opieramy się na informacjach w nim zawartych. Nie bierzemy pod uwagę dyspozycji składanych we wiadomościach mailowych. Projekt zaproszenia i dodatków ślubnych wykonywany jest po złożeniu zamówienia.
Do każdego typu zamówienia przygotowujemy pełen zestaw dodatków ślubnych w podobnej stylistyce. Jeżeli w naszych propozycjach nie znaleźli Państwo poszukiwanego produktu – prosimy o kontakt – na pewno coś wymyślimy!
Przedstawione propozycje zaproszeń i dodatków możemy na Państwa życzenie swobodnie edytować (zmieniać kolorystykę, font itp. – w ramach możliwości technicznych)
W celu spełnienia Państwa oczekiwań z uwagą wysłuchamy uwag i sugestii, po to , by stworzyć produkt idealny! Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i modyfikacje.
Nie wykonujemy projektów bez zamówienia całkowitej realizacji!
Nie wyrażamy zgody na użycie przygotowanych projektów do realizacji we własnym zakresie oraz na ich przerabianie w celu własnych potrzeb i realizacji. Projekt jest naszą własnością.
Nie udostępniamy grafik, projektów, nazw fontów i tekstów, nie dzielimy się techniką produkcji, zastosowaną kolorystyką, rodzajem materiałów i strukturą papierów.
Wszelkie próby kopiowania, podrabiania wzorów, rozpowszechniania, wykorzystywania grafik czy przygotowanego projektu bez zgody firmy, będą kierowane na drogę sądową i traktowane jako naruszenie dóbr intelektualnych.

Kontakt z nami

W korespondencji z nami prosimy o ciągłość mailową. W przeciwnym razie odpowiedź na Państwa zapytanie może się wydłużyć, zważywszy na czas identyfikacji Klienta. Na Państwa maile odpowiemy w przeciągu 24h. Telefony odbieramy od pon. do pt. w godz. 10-18 – po tym czasie zachęcamy do kontaktu mailowego!

Szczegóły zamówienia

Minimalna ilość zamówienia to 20szt. – w liczbie tej mogą zawrzeć się także zawiadomienia. Istnieje możliwość „domówienia” dodatkowych zaproszeń (zawiadomień) po zakończonej realizacji według wcześniejszego projektu. Minimalna ilość w przypadku „domówienia” to 20szt. Czas oczekiwania jest zgodny z czasem realizacji nowego zamówienia, czyli 18-21 dni robocze.
Zachęcamy jednak do zamówienia większej ilości zaproszeń „na wszelki wypadek”
W ramach zamówienia dokonujemy maksymalnie 3 bezpłatnych zmian/poprawek w projekcie podstawowym. 4-ta i kolejna modyfikacja projektu do dodatkowy koszt 20zł za każdą zmianę w obrębie danego projektu. Wydłuża to także czas realizacji o kolejne 24h.
TERMINY WYKONANIA PROJEKTÓW (licząc od następnego dnia po otrzymaniu od Państwa wypełnionego formularza, czy uwag dot. ewentualnych modyfikacji)
– projekt zaproszenia/dodatków przygotowujemy w przeciągu 3 dni roboczych
– korekta projektu (zmiany, poprawki) to czas 24-48h
Po ostatecznej akceptacji edycja tekstu nie będzie możliwa.
Po każdej naniesionej poprawce Klient każdorazowo zobowiązany jest do sprawdzenia poprawności tekstu i wychwycenia ewentualnych „literówek”. Mogą one pojawić się podczas edycji i rozmieszczenia tekstu, nawet w sytuacji, gdy przesłany tekst nie zawierał niedociągnięć. Błędy, które zostaną zauważone po ostatecznej akceptacji nie podlegają reklamacji.
Rezygnacja z zamówienia możliwa jest przed wykonaniem przez nas spersonalizowanego projektu. W sytuacji rezygnacji z zakupu po wysłaniu przez nas przygotowanego projektu, naliczany jest jednorazowy koszt 169zł (koszt przygotowania projektu indywidualnego)*
Bardzo prosimy o rzeczowe podanie wszystkich niezbędnych informacji – pozwoli to skrócić czas oczekiwania na przygotowanie projektu oraz finalizację całego zamówienia. Minimalizuje także ryzyko powstawania pomyłek.
*zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie oraz samodzielne drukowanie przygotowanych przez nas projektów. Proponujemy Państwu projekty zrealizowane przez nas.

Tekst zaproszenia

Tekst przysyłają nam Państwo w oddzielnym pliku zatytułowanym „tekst zaproszenia”. Może być on skopiowany z naszych propozycji – powinien być kompletny i zawierać wszystkie informacje osobowe w odmienionej formie, wybraną sentencję, ew. wierszyki o kwiatach/prezentach oraz formułkę o potwierdzeniu przybycia wraz z numerami telefonów.
Oznacza to, że w odpowiednich miejscach we wzorach przesłanych przez nas wpisują Państwo wszelkie informacje osobisto-personalne. Możliwy jest też własny tekst bądź uwagi dotyczące modyfikacji treści i formy przedstawionych przez nas propozycji.
Prosimy, aby zwrócić uwagę, by tekst nie był napisany literami drukowanymi – w takim przypadku zostanie on wydrukowany w formie, w jakiej go otrzymaliśmy.
Nie ingerujemy w przysłane teksty, nie poprawiamy błędów ortograficznych, interpunkcyjnych czy stylistycznych. Tekst drukujemy w postaci, w jakiej otrzymaliśmy od Państwa. W związku z tym nie ponosimy odpowiedzialności za formę, czy ewentualne błędy w nim zawarte. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wszelkie literówki, błędy ortograficzne, stylistyczne czy merytoryczne.
Możliwy jest wydruk zaproszeń w wersji obcojęzycznej na podstawie przygotowanego przez Państwa tekstu – nie dokonujemy tłumaczeń językowych.

Personalizacja

W celu wykonania personalizacji prosimy o przygotowanie listy gości i przesłanie w oddzielnym pliku zatytułowanym właśnie „Lista Gości”. Lista powinna być w formie odmienionej wraz z wybranymi formami grzecznościowymi, np. Sz.P. Katarzynę i Jana Kowalskich, Kochaną Babcię Stanisławę. Możliwe jest także niestosowanie form oficjalnych.
Przypominamy, że zazwyczaj na pierwszym miejscu widnieje imię kobiety, a dopiero potem mężczyzny.
Prosimy o nienumerowanie, niepogrubianie osób zawartych na liście. Imiona i nazwiska są kopiowane bezpośrednio do wydruku, zatem prosimy o baczne sprawdzenie i wyeliminowanie błędów. Wiążąca jest lista gości, którą otrzymujemy od Państwa. Prosimy o niedosyłanie nam dodatkowych nazwisk w kolejnych mailach. W przypadku, gdy zauważycie Państwo błąd w wysłanej już liście, bądź chcecie dołączyć kolejne osoby – prosimy o przesłanie nowej, pełnej i poprawionej listy.
W  przypadku rezygnacji z personalizacji Gości, zostawiamy miejsce na samodzielne wpisanie nazwisk.

Próbki

Próbki są to zaproszenia już wydrukowane i przygotowane w celu oceny jakości zarówno samego papieru, jak i naszej pracy.
Zamówione próbki wysyłane są  z przykładowym tekstem i fontem (czcionką). Do zamówień próbnych nie tworzymy projektu indywidualnego. Zazwyczaj wysyłane są listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej – na życzenie Klient może wybrać innego przewoźnika. Przy wyborze kilku sztuk zaproszeń próbnych z różnych kolekcji, cena wysłania jest taka sama.
Między zamówioną próbką a zamówieniem docelowym mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorystyce powstałe w wyniku modernizacji i konserwacji urządzeń drukujących. Efekt ten nie jest wadą i nie podlega procedurze reklamacyjnej.

Termin realizacji

Czas realizacji liczony jest od ostatecznej akceptacji projektu bądź zaksięgowaniu wpłaty na koncie (w zależności , która czynność nastąpiła jako druga). Czas oczekiwania wynosi 18-21 dni robocze – oznacza to, że zamówienie przygotowane jest min. 18 dni robocze, a max. 21.
Dzień zaksięgowania wpłaty lub dzień ostatecznej akceptacji projektów jest dniem zerowym, w zależności, który następuje jako drugi.
Czas dostawy nie jest zaliczany do dni roboczych. Weekendy, Święta, dni ustawowo wolne od pracy, zaplanowany urlop nie są wliczane do dni roboczych.
Ze względu na wzmożoną pracę w okresie ślubnym bardzo prosimy o niezadawanie pytań o wysyłkę przed upływem tego terminu. Wydłuża to naszą pracę i w żaden sposób nie przyspieszy realizacji. Prosimy brać pod uwagę krańcowy czas podanego przez nas terminu realizacji. Dziękujemy za wyrozumiałość!
Rozumiemy Państwa niecierpliwość i dlatego realizujemy Państwa zamówienia najszybciej jak jest to możliwe, jednakże przygotowanie idealnych, starannie dopracowanych zaproszeń i dodatków wymaga nakładu czasowego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i wierzymy, że w 100% spełnią one Państwa oczekiwania!
Zamówienia na dodatki przyjmujemy max. na miesiąc przed planowaną uroczystością. Zachęcamy jednak do wcześniejszego ich zamawiania.
W przypadku jednoczesnego zamówienia zaproszeń i dodatków ślubnych (wizytówki, zawieszki na alkohol, menu ślubne i inne) czas oczekiwania na realizację wydłuża się o dodatkowe 5 dni robocze.
Zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia bądź wstrzymania realizacji w skrajnych sytuacjach losowych, tj. choroba, nagły pobyt w szpitalu, wypadek bądź inne zdarzenia, na które nie mamy wpływu. O zaistniałej sytuacji Klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

Usługa express

Usługa EXPRESS (w ustalonych indywidualnie przypadkach) – 40% ceny zamówienia.
Czas realizacji – 10 dni roboczych

Reklamacje

– reklamacji podlegają błędy wynikające z naszej winy, towar niezgodny z opisem czy zaakceptowanym projektem. Projekty przyjęte i zaakceptowane nie podlegają reklamacji.
– o reklamacji Klient powiadamia nas mailowo na info@galeriazaproszen.pl – w odpowiedzi otrzymuje formularz reklamacyjny do wypełnienia
– reklamacje dot. niezgodności w otrzymanej ilości zaproszeń/dodatków itp. przyjmowane są w terminie 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki
– reklamacja o błędach w projekcie, które wystąpiły na wydruku, a nie zostały zauważone w zaakceptowanym projekcie nie będą rozpatrywane pozytywnie
– reklamacje dotyczące błędów w otrzymanych wydrukach czy niezgodności graficzne będą uwzględniane tylko w przypadku, gdy dostarczone zamówienie będzie różniło się z projektem, który Klient ostatecznie zaakceptował
– kolory ze względu na różne ustawienia monitorów mogą się różnić (różnica między plikami w profilu kolorystycznym RGB, a wydrukiem w profilu CMYK) zatem reklamacje dotyczące różnic między projektem widocznym na monitorze, a rzeczywistym wydrukiem nie będą rozpatrywane pozytywnie
– w związku z ręcznym wykonaniem naszych produktów zastrzegamy sobie możliwość minimalnych różnic między wymiarami zaproszeń. Poszczególne egzemplarze w jednym zamówieniu mogą się od siebie różnić i nie jest to traktowane jako wada – tym samym nie podlega reklamacji. Powyższe dotyczy także papieru ekologicznego, który zważywszy na swoją specyfikę może różnić się odcieniem, ale i posiadać zabrudzenia, wytłuszczenia i wtrącenia w gramaturze.
– w przypadku uznania reklamacji nowy towar zostanie wysłany na podany adres na koszt firmy.
– obowiązkiem Klienta jest sprawdzenie paczki przy odbiorze. W przypadku uszkodzenia lub braków towaru Klient zobowiązany jest do wypełnienia protokołu szkody w obecności dostarczającego kuriera, gdyż szkody mogą być powstałe z winy firmy spedycyjnej.

Zwrot

Zgodnie z art 38 pkt 3 ustawy z 30 maja 2014r. o prawach konsumentach (Dz. U. z 2014r., nr. 827) Kupującemu będącemu konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy, gdyż przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
POWYŻSZE USTALENIA POCHODZĄ Z NASZEGO REGULAMINU. ODNAJDZIECIE TAM PAŃSTWO SPRAWY NIEUREGULOWANE POWYŻSZYM ZESTAWIENIEM ORAZ ZAPOZNACIE SIĘ Z PEŁNĄ INFORMACJĄ NA TEMAT REKLAMACJI I ZWROTÓW

– GALERIA ZAPROSZEŃ zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w ofercie cenowej (cena poszczególnych produktów podczas składania zamówienia może być inna niż cena zakupionej wcześniej próbki)
– zastrzegamy sobie prawo do publikacji realizacji (ze zmienionymi danymi osobowymi) zarówno w internecie, jak i w druku – jeżeli nie wyrażają Państwo zgody prosimy o informację mailową
– w przypadku kolejnych zamówień (domówienia) kolor wydruków może nieznacznie różnić się od prototypu
– zastrzegamy sobie prawo do odmówienia lub wstrzymania realizacji, gdy ilość zamówionych produktów jest mniejsza niż określona w naszych zasadach realizacji bądź wymagana jest wcześniejsza realizacja niż ta określona w regulaminie
– zamówienie niewyszczególnione w naszej ofercie podstawowej traktowane jest jako projekt indywidualny
– zastrzegamy sobie prawo do odmowy edycji, w przypadku, gdy nie widzimy możliwości technicznych, by tego dokonać
– podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek
– podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
DOKONANIE ZAKUPU RÓWNOZNACZNE JEST Z ZAPOZNANIEM SIĘ Z REGULAMINEM I ZASADAMI REALIZACJI I W PEŁNI JE ZAAKCEPTOWANIEM
PROJEKTY INDYWIDUALNE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Jeżeli chcecie zorganizować uroczystość według własnej kompozycji, wybranej kolorystyki czy charakterystycznego motywu przewodniego jesteśmy w stanie przygotować indywidualny projekt graficzny zaproszenia i dodatków, zachowując jednocześnie przedstawioną konwencję. REALIZUJEMY TAKŻE NIETYPOWE PROJEKTY – wystarczy do nas napisać!

zobacz koniecznie