Realizacja Zamówienia

Realizacja zamówienia

Proces realizacji
składa się z trzech części

m

ZAMÓWIENIE

zaczynacie od wypełnienia formularza!
m

Etap projektowy

Projekt przygotujemy w przeciągu 3 dni roboczych
m

Etap realizacji

Trwa 14 dni roboczych liczonych od ostatecznej akceptacji projektu

ZAMÓWIENIE

Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy link do formularza z prośbą o informacje niezbędne do rozpoczęcia projektu. Wraz z formularzem otrzymujecie zbiór tekstów ślubnych, sentencji oraz zestaw fontów (czcionek). Umożliwiamy także pełną edycję tekstów przygotowanych przez nas.

WYCENA I PŁATNOŚĆ

Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza wysyłamy do Was wycenę, biorąc pod uwagę wszystkie opcje dodatkowe czy zmiany zawarte w formularzu. Na wpłatę czekamy do 3 dni roboczych. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

PROJEKT

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie przygotowujemy projekt graficzny zaproszenia oraz wzór spersonalizowanego tekstu do sprawdzenia – do Was należy weryfikacja ew. literówek, błędów stylistycznych i merytorycznych. Na tym etapie dokonujemy wszelkich zmian, sugerując się Waszymi uwagami. Modyfikacje w projekcie ustalamy indywidualnie. Zmiany, które w znaczący sposób ingerują w gotowy wzór, podlegają indywidualnej wycenie.

AKCEPTACJA PROJEKTU

Gdy już zaproszenie spełnia Wasze oczekiwania pod względem merytorycznym, graficznym i wizualnym wysyłacie ostateczną akceptację projektu na info@galeriazaproszen.pl. Akceptacja projektu równoznaczna jest z pełną akceptacją tekstu w nim zawartym. W tym momencie nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne błędy, które mogłyby pojawić się na zaproszeniu – ich weryfikacja należy do Was.

REALIZACJA

Po ostatecznej akceptacji projektu zamówienie jest w procesie realizacji. Drukujemy, bindujemy, składamy, uszlachetniamy - jednym słowem - robimy wszystko, by Wasze zaproszenia były najpiękniejsze na świecie!

WYSYŁKA

Gdy zamówienie jest gotowe i skompletowane, a my ocenimy jego jakość - pakujemy i wysyłamy do Was! Zawsze z niecierpliwością czekamy na Wasze wrażenia, więc koniecznie dajcie znać!

Zaproszenia i dodatki

wykonujemy ręcznie, z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal

Kontakt z nami

W korespondencji z nami prosimy o ciągłość mailową. W przeciwnym razie odpowiedź na Wasze zapytanie może się wydłużyć, biorąc pod uwagę czas identyfikacji Klienta. Na maile odpowiemy w przeciągu 24h. Telefony odbieramy od pon. do pt. w godz. 8-16 – po tym czasie zachęcamy do kontaktu mailowego.

Termin realizacji

Czas realizacji liczony jest od ostatecznej akceptacji projektu. Czas dostawy nie jest zaliczany do dni roboczych. Weekendy, Święta, dni ustawowo wolne od pracy, zaplanowany urlop nie są wliczane do dni roboczych.
CZAS REALIZACJI - 14 dni robocze
TERMINY WYKONANIA PROJEKTÓW (licząc od następnego dnia po otrzymaniu wypełnionego formularza, czy uwag dot. ewentualnych modyfikacji)
– projekt zaproszenia/dodatków przygotowujemy w przeciągu 3 dni roboczych
– korekta projektu (zmiany, poprawki) to czas 24-48h

Usługa express

Usługa EXPRESS (w ustalonych indywidualnie przypadkach) + 40% do ceny zamówienia.
Czas realizacji – 7 dni roboczych liczonych od ostatecznej akceptacji projektu.

Informacje dodatkowe

jeszcze trochę formalności, a potem już tylko kwintesencja szczęścia!

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA

Podstawą realizacji zamówienia jest prawidłowo wypełniony formularz. Przy tworzeniu projektu zaproszenia opieramy się na informacjach w nim zawartych. Nie bierzemy pod uwagę dyspozycji składanych w mailach. Projekt zaproszenia i dodatków ślubnych wykonywany jest po złożeniu zamówienia. Bardzo prosimy o rzeczowe podanie wszystkich niezbędnych informacji – pozwoli to skrócić czas oczekiwania na przygotowanie projektu oraz finalizację całego zamówienia. Minimalizuje także ryzyko powstawania pomyłek.

MINIMALNA ILOŚĆ

Minimalna ilość zamówienia to 20 szt. – w liczbie tej mogą zawrzeć się także zawiadomienia. Istnieje możliwość „domówienia” dodatkowych zaproszeń (zawiadomień) po zakończonej realizacji według wcześniejszego projektu. Minimalna ilość w przypadku „domówienia” to 10 szt. Czas oczekiwania jest zgodny z czasem realizacji nowego zamówienia, czyli 14 dni robocze - staramy się jak najszybciej! W przypadku kolejnych zamówień (domówienia) kolor wydruków może nieznacznie różnić się od prototypu. Zachęcamy jednak do zamówienia większej ilości zaproszeń wykropkowanych „na wszelki wypadek”.

MODYFIKACJA

Przedstawione propozycje zaproszeń i dodatków możemy swobodnie edytować (zmieniać kolorystykę, font itp. – oczywiście w ramach możliwości technicznych). W celu spełnienia Waszych oczekiwań z uwagą wysłuchamy uwag i sugestii, po to, by stworzyć produkt idealny! Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i Wasze propozycje. W przypadku dużej ingerencji w gotowy projekt zamówienie liczone jest jako zamówienie indywidualne.

POPRAWKI

Po ostatecznej akceptacji edycja tekstu nie będzie możliwa. W przypadku dokonywania poprawek czy zmian każdorazowo zobowiązani jesteście do sprawdzenia poprawności tekstu i wychwycenia ewentualnych „literówek”. Mogą one pojawić się podczas edycji i rozmieszczenia tekstu, nawet w sytuacji, gdy przesłany tekst nie zawierał niedociągnięć. Błędy, które zostaną zauważone po ostatecznej akceptacji czy wydruku, nie podlegają reklamacji.

INTENSYWNA PRACA

Wasze zamówienia wykonujemy najszybciej, jak jest to możliwe, jednak przygotowanie idealnych, starannie dopracowanych zaproszeń i dodatków wymaga nakładu czasowego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i wierzymy, że w 100% spełnią one Wasze oczekiwania! W przypadku jednoczesnego zamówienia zaproszeń i dodatków ślubnych czas oczekiwania na realizację wydłuża się o dodatkowe 5 dni robocze. Zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia bądź wstrzymania realizacji w skrajnych sytuacjach losowych, tj. choroba, nagły pobyt w szpitalu, wypadek bądź inne zdarzenia, na które nie mamy wpływu. O zaistniałej sytuacji zostaniecie niezwłocznie poinformowani.

I NA KONIEC...

Nie wykonujemy projektów bez zamówienia całkowitej realizacji. Nie wyrażamy zgody na użycie przygotowanych projektów do realizacji we własnym zakresie oraz na ich przerabianie w celu własnych potrzeb i realizacji. Projekt jest naszą własnością. Nie udostępniamy grafik, projektów, nazw fontów i tekstów, nie dzielimy się techniką produkcji, zastosowaną kolorystyką, rodzajem materiałów i strukturą papierów.

Instagram

Obserwuj nas