Realizacja Zamówienia

Our Process

ZAMÓWIENIE

Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy link do formularza z prośbą o informacje niezbędne do rozpoczęcia projektu. Wraz z formularzem otrzymujecie zbiór tekstów ślubnych, sentencji oraz zestaw fontów (czcionek). Umożliwiamy także pełną edycję tekstów przygotowanych przez nas.

WYCENA I PŁATNOŚĆ

Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza wysyłamy do Państwa wycenę, biorąc pod uwagę wszystkie opcje dodatkowe czy zmiany zawarte w formularzu. Na wpłatę czekamy do 3 dni roboczych. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

PROJEKT

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie przygotowujemy projekt graficzny zaproszenia oraz wzór spersonalizowanego tekstu do sprawdzenia – do Was należy weryfikacja ew. literówek, błędów stylistycznych i merytorycznych. Na tym etapie dokonujemy wszelkich zmian, sugerując się Waszymi uwagami. Modyfikacje w projekcie ustalamy indywidualnie. Zmiany, które w znaczący sposób ingerują w gotowy wzór, podlegają indywidualnej wycenie.

AKCEPTACJA PROJEKTU

Gdy już zaproszenie spełnia Wasze oczekiwania pod względem merytorycznym, graficznym i wizualnym wysyłacie ostateczną akceptację projektu na info@galeriazaproszen.pl. Akceptacja projektu równoznaczna jest z pełną akceptacją tekstu w nim zawartym. W tym momencie nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne błędy, które mogłyby pojawić się na zaproszeniu – ich weryfikacja należy do Was.

REALIZACJA

Po ostatecznej akceptacji projektu zamówienie jest w procesie realizacji. Drukujemy, bindujemy, składamy, uszlachetniamy - jednym słowem - robimy wszystko, by Wasze zaproszenia były najpiękniejsze na świecie!

WYSYŁKA

Gdy zamówienie jest gotowe i skompletowane, a my ocenimy jego jakość - pakujemy i wysyłamy do Was! Zawsze z niecierpliwością czekamy na Wasze wrażenia, więc koniecznie dajcie znać!

Zaproszenia i dodatki

wykonujemy ręcznie, z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal

Instagram

Obserwuj nas